"Αίγινα Πρόσω Ολοταχώς". Ισχυρή ομάδα υποψηφίων. Ισχυρά θεμέλια νίκης.

Δελτίο Τύπου
Π. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ: Ενωμένοι, χωρίς διακρίσεις και αποκλεισμούς, ώστε να ξαναδώσουμε στην Αίγινα την αίγλη που της αξίζει.

Ανακοινώνουμε σήμερα την ισχυρή ομάδα των υποψηφίων του Συνδυασμού μας ΑΙΓΙΝΑ
ΠΡΟΣΩ ΟΛΟΤΑΧΩΣ.

Μια ομάδα ανθρώπων, που αποτελείται από έμπειρα αλλά και νέα πρόσωπα,
καταξιωμένα επαγγελματικά και κοινωνικά, τα οποία υπηρετούν κοινές αρχές και αξίες.

Μια ομάδα ανδρών και γυναικών που αντιπροσωπεύει την τοπική κοινωνία απ’ άκρη σε
άκρη του νησιού και διαθέτει όρεξη, σχέδιο και όραμα.

Οι πολίτες θα επιλέξουν αυτούς που θεωρούν ότι είναι οι πιο άξιοι και ικανοί να τους
αντιπροσωπεύσουν στο Δημοτικό Συμβούλιο και στις Κοινότητες.

Και στη συνέχεια όλοι μαζί, ενωμένοι, χωρίς διακρίσεις και αποκλεισμούς, θα
πορευτούμε με αυτοπεποίθηση, σιγουριά και πίστη στις μεγάλες δυνατότητες του
νησιού μας και των ανθρώπων του, ώστε να ξαναδώσουμε στην Αίγινα την αίγλη που της
αξίζει.

Παναγιώτης Γρηγορόπουλος
Υποψήφιος Δήμαρχος Αίγινας

ΓΕΝΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

1.    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Μόσχου - Θεολόγος
2.     ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Ιωάννη - Επιχειρηματίας
3.     ΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  του Δημητρίου - Κοινωνική Λειτουργός
4.     ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ  του Χρήστου - τέως Δήμαρχος
5.     ΖΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Νεκταρίου - Οικονομικά
6.     ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  του Ανδρέα - Αυτοκινητιστής
7.     ΚΑΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Χρήστου - Επιχειρηματίας
8.     ΚΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σπυρίδωνα - Επιχειρηματίας
9.     ΚΑΤΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΠΟΥ  ΕΛΕΝΗ  του  Γεωργίου - Οικιακά
10.   ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  του Βασιλείου - Επιχειρηματίας
11.   ΚΟΥΜΠΕΝΑ-ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ  του  Σώζων - Οικιακά
12.   ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα Σύμβουλος - Επιχειρήσεων
13.   ΛΑΔΑ  ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ  του  Δημητρίου - Κοινωνιολόγος
14.   ΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ  του  Νικολάου - Επιχειρηματίας
15.   ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του Δημητρίου - Επιχειρηματίας
16.   ΛΕΟΥΣΗ  ΣΟΦΙΑ  του  Σωτηρίου - Λογίστρια
17.   ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΛΑΡΟΣ)  του  Μιχαήλ - Υπάλληλος ΕΣΥ
18.   ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του Χρήστου - Ιδιωτικός Υπάλληλος
19.   ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Παντελή - Επιχειρηματίας
20.   ΜΟΙΡΑ ΦΛΩΡΑ του Παναγιώτη - Επιχειρηματίας
21.   ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  Ιωάννη - Επιχειρηματίας
22.   ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑ  του  Γεωργίου - Γυμνάστρια
23.   ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  Σάββα - Συνταξιούχος ΕΣΥ
24.   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Ηλία - Συνταξιούχος ΟΤΑ
25.   ΠΑΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  του Στυλιανού - Συνταξιούχος
26.   ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Βασιλείου - Ιδιωτικός Υπάλληλος
27.   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του  Αριστείδη - Αγρότης
28.   ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  του  Γεωργίου - Γυμναστής
29.   ΠΕΡΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  του  Ιωάννη - Επιχειρηματίας
30.   ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Σπυρίδωνα - Ηλεκτρολόγος
31.   ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου - Αρχιπλοίαρχος Ε.Ν
32.   ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Βάγιου - Εργολάβος Οικοδομών
33.   ΣΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  Γεωργίου - Ιατρός
34.   ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Γεωργίου - Συνταξιούχος ΕΛ.ΑΣ
35.   ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του  Εμμανουήλ - Επιχειρηματίας
36.   ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη - Ασφαλιστής
37.   ΤΑΠΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του Αναστασίου - Επιχειρηματίας
38.   ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του  Σιδέρη - Βρεφονηπιαγωγός
39.   ΤΡΙΜΗ ΣΩΖΙΑ  του  Ιωάννη - Οικιακά
40.   ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Κωνσταντίνου - Αρχιπλοίαρχος Λ.Σ ε.α
41.   ΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  του Κωνσταντίνου - Εργολάβος Οικοδομών

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΙΝΑΣ

1.       ΑΛΕΞΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ευσταθίου - Δικηγόρος
2.       ΖΑΜΠΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Γεωργίου - Γυμναστής
3.       ΚΡΕΟΥΖΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΙΚΟΛΕΑ) συζ. Νικολάου - Συνταξιούχος ΤΕΒΕ
4.       ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Στυλιανού - Επιχειρηματίας
5.       ΜΑΡΙΝΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ  του  Ιωάννη - Αισθητικός
6.       ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του Ιωάννη - Ιδιωτική Υπάλληλος
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ

1.       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πασχάλη - Αρχιπλοίαρχος Π.Ν ε.α
2.       ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου - Χωματουργικά
3.       ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. Βασιλείου - Συμβασιούχος ΟΤΑ
4.       ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ(ΑΡΩΜΑ) του Παναγιώτη - Επιχειρηματίας
5.       ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου - Συμβασιούχος ΟΤΑ
6.       ΤΣΟΥΡΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του  Νικολάου - Οικιακά
 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

1.       ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα - Συνταξιούχος
2.      ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ(ΠΟΠΗ)  του Διονυσίου - Ξενοδοχοϋπάλληλος
3.       ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  Σταύρου - Ιδιωτικός Υπάλληλος
4.       ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  του Νικολάου - Συνταξιούχος ΕΛ.ΑΣ
5.       ΜΕΝΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Φραγκίσκου - Ιδιωτική Υπάλληλος
6.       ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ   του  Δημητρίου - Ιδιωτικός Υπάλληλος

 
 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΓΡΟΥ

1.       ΓΑΛΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του  Αργυρίου - Συνταξιούχος
2.       ΓΙΑΝΝΟΥ –ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ  του Ανδρέα - Ιδιωτική Υπάλληλος
3.       ΚΡΗΤΙΚΟΥ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  του  Ευαγγέλου - Ιδιωτική Υπάλληλος
4.       ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παύλου - Επιχειρηματίας
5.       ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου - Εργολάβος Οικοδομών
6.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Διονυσίου - Ιδιωτική Υπάλληλος

 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

1.       ΑΜΑΦΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του Ανάργυρου - Επιχειρηματίας
2.       ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  του Σταμάτη - Ιδιωτικός Υπάλληλος
3.       ΜΟΥΡΤΖΗ ΑΘΗΝΑ    του Σώζων - Οικιακά
4.       ΜΟΥΡΤΖΗ ΜΑΡΔΙΚΟΥΛΑ  του Ιωάννη - Οικιακά