"Αίγινα Όλοι Μαζί". Το ψηφοδέλτιο της νίκης και της ελπίδας.




Δελτίο Τύπου
Δελτίο Τύπου
Ανακοινώνουμε τα μέλη του Συνδυασμού ΑΙΓΙΝΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ. Το Ψηφοδέλτιό μας, ψηφοδέλτιο νίκης και ελπίδας, είναι πλήρες και αποτελείται από άτομα καταξιωμένα στην τοπική κοινωνία και στους εργασιακούς και επαγγελματικούς χώρους όπου υπηρέτησαν ή υπηρετούν. Η σύνθεση του Ψηφοδελτίου εγγυάται ότι, κατά την επόμενη Δημοτική Περίοδο, η Αίγινα με ισορροπημένη ανάπτυξη όλων των περιοχών της, με γνώση, συνέπεια και σταθερότητα θα προχωρήσει προς καλύτερες μέρες
 
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΣΑΚΚΙΩΤΗΣ ΣΑΚΗΣ
(και με εξουσιοδότηση το Γραφείο Τύπου του Συνδυασμού)

«Αίγινα – Όλοι Μαζί»

Υποψήφιος Δήμαρχος: Σακκιώτης Θεοδόσιος (Σάκης) 

Γενικό Ψηφοδέλτιο

   1. Αλυφαντής Δημήτριος του Ιωάννη, Μηχανικός ηλεκτρονικών συστημάτων
   2. Βάρτζελης Παναγιώτης (Τάκης) του Στασινού, Διευθυντής ΙΕΚ Αίγινας
   3. Βενιέρη – Μπονίκου Μαρία του Σπυρίδωνος, Ηθοποιός
   4. Γιαννούλης Νικόλαος του Ανδρέα, Μηχανικός Πληροφορικής – Πρόεδρος Επαγγελματικής Ένωσης Αίγινας
   5. Γρυπαίου Δημητρία (Δήμητρα) του Ιωάννη, Δημόσιος Υπάλληλος
   6. Ζησιμάτου – Δρούλια Αγγελική – Σπυριδούλα (Άντζη), Κοινωνική Ψυχολογία – Αγγλική Φιλολογία
   7. Ηλιοπούλου Ευαγγελία του Δημητρίου, Οικιακά
   8. Ιωαννίδης Δημήτριος του Γεωργίου, Επιχειρηματίας – Πρόεδρος Επαγγελματικής Ένωσης Αγίας Μαρίνας
   9. Καλαφάτης Δημήτριος του Αθανασίου, Ηλεκτρολόγος εγκαταστάτης
  10. Κανελλά Αικατερίνη (Τιτίνα) του Αντωνίου, Οικονομολόγος – Επιχειρηματίας – Δημοτική Σύμβουλος
  11. Κασελούρης Απόστολος του Επαμεινώνδα, Προϊστάμενος Δημόσιας Βιβλιοθήκης Αίγινας
  12. Κοντούλη Αικατερίνη (Καίτη) του Διονυσίου, Συνταξιούχος Αγροτικής Τράπεζας
  13. Κουκούλης Νεκτάριος του Γεωργίου, Δάσκαλος (Med) – Διευθυντής 1ου Δημοτικού Σχολείου Αίγινας,  Πρόεδρος Συλλ. Γονέων Γενικού Λυκείου Αίγινας
  14. Κουνάδη Ειρήνη του Δημητρίου, Φωτογράφος- Επιχειρηματίας -Κλασικό τραγούδι - Πιάνο, Χρηματιστηριακά
  15. Κουτρουμάνου – Ζαφείρη Μάρθα του Παναγιώτη, Ασφαλίστρια
  16. Κρεούζης Αναστάσιος του Κυριάκου, Υπάλληλος ΙΚΑ Αίγινας
  17. Κυπραίου – Φιλιππίδου Ελένη του Δημοσθένους, Δημοσιογράφος – Συγγραφέας – Ηθοποιός – Αγρότισσα
  18. Κωτσής Φώτιος του Νικολάου, Αντιναύαρχος ΠΝ (εα)
  19. Μαλτέζος Γρηγόριος του Θεμιστοκλή, Ενεργειολόγος - Μηχανικός
  20. Μαράκης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
  21. Μαρμαρινός Παναγιώτης (Αγής) του Κυριάκου, Μηχανολόγος – Επιχειρηματίας – Ειδ. Γραμματέας Επαγγελματικής Ένωσης Αίγινας
  22. Μουτσάτσος Παναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου, Μηχανολόγος – Ηλεκτρολόγος – Αξιωματικός ΠΝ (εα)
  23. Μπέσης Ηλίας του Παύλου, Φυσικός – Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
  24. Μπήτρος Παύλος του Δημητρίου, Μηχανικός – Ηλεκτρολόγος – Προπονητής καράτε
  25. Μπόγρη Νεκταρία του Γεωργίου, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  26. Νικολούζος Εμμανουήλ του Ιωάννη, Υπάλληλος Εθνικής Τράπεζας
  27. Οικονόμου Νικόλαος του Τρύφωνα, Καθηγητής Πληροφορικής
  28. Παντελάρος Θεοδόσιος (Σάκης) του Ισιδώρου, Οικονομολόγος
  29. Πετρίτης Πέτρος του Ανδρέα, Ναυπηγός – Μηχανικός – Πρόεδρος Επαγγελματικής Ένωσης Βαθέος
  30. Πούντος Γεώργιος του Μηνά, Επιχειρηματίας
  31. Σακκιώτης Ιωάννης του Χαράλαμπου, Δάσκαλος – Προϊστάμενος 5ου Γραφείου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  32. Σπυριδάκη Ευγενία – Νιόβη του Πλάτωνα, Βρεφονηπιοκόμος
  33. Ταμπάκης Παρασκευάς του Κωνσταντίνου, Αυτοκινητιστής – Πρόεδρος Σωματείου Ιδιοκτητών και Οδηγών ταξί
  34. Τζαμαλή Ελισσάβετ (Έλσα) του Χρήστου, Διοίκηση Επιχειρήσεων – Ιδιωτική Υπάλληλος
  35. Τζίτζης Μιχαήλ του Στυλιανού, Ναυτικός – Επιχειρηματίας
  36. Τζίτζης Νικόλαος του Παντελή, Υπάλληλος ΕΛΤΑ – Πρόεδρος Διαμερίσματος Μεσαγρού
  37. Τζίτζης Φίλιππος του Γεωργίου, Δημοτικός Σύμβουλος – Νομαρχιακός Υπάλληλος
  38. Τσοτσορός Παντελής του Γεωργίου, Αντισυνταγματάρχης (εα) – Πιλότος – Δοκιμαστής Ελικοπτέρων
  39. Χατζηκωνσταντίνου Βασίλειος (Τσίχλας) του Αναστασίου, Συνταξιούχος Επιχειρηματίας
  40. Χροναίος Ζήσης του Παναγιώτη, Δάσκαλος – Διευθυντής 2ου Δημοτικού Σχολείου Αίγινας
  41. Ψάλτης Αντώνιος του Ρόκου, Δικηγόρος στον Άρειο Πάγο

 

Δημοτική Κοινότητα  Αίγινας

   1. Αυγερινού Μαρία – Μόσχα του Δημητρίου, Οδοντίατρος
   2. Κασβίκη – Τρεμουντάνη Χριστίνα του Σπυρίδωνα, Έμπορος
   3. Πατυχάκης Μενέλαος του Εμμανουήλ, Συνταξιούχος ΤΕΒΕ
   4. Πρωτονοταρίου Σοφία του Παναγιώτη, Διοίκηση Επιχειρήσεων – Επιχειρηματίας
   5. Σακκιώτης Σταύρος του Σωτηρίου, Συνταξιούχος ΝΑΤ
   6. Τζίτζης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου, Συνταξιούχος ΝΑΤ

 

Δημοτική Κοινότητα  Βαθέος

   1. Βαζαίος Ευάγγελος του Ανδρέα, Πολιτικός Μηχανικός
   2. Καλαμάκης Βασίλειος του Γεωργίου, Αυτοκινητιστής
   3. Καλογερά Βασιλική (Βάσω) του Διονυσίου, Ιδιωτική Υπάλληλος
   4. Μαλτέζος Σωτήριος του Σώζοντος, Συνταξιούχος Ναυτικός
   5. Μεθενίτη Δήμητρα του Γεωργίου, Οικιακά
   6. Τζούλα Αμαλία του Δημητρίου, Οικιακά

 

Δημοτική Κοινότητα  Κυψέλης

   1. Βατικιώτου Ξανθή του Παναγιώτη, Ιδιωτική Υπάλληλος
   2. Κωνσταντάτος Γεώργιος του Νικολάου, Πλοίαρχος Εμπορικού Ναυτικού
   3. Μπακόμητρος Χρήστος του Αγγέλου, Ξυλουργός
   4. Μπακομήτρου Βασιλική του Παναγιώτη, Υπάλληλος Αρχαιολογικού Μουσείου
   5. Μπήτρος Δημήτριος του Αθανασίου, Ξυλογλύπτης – Αγιογράφος
   6. Περράκη – Γουργούλη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ, Οικιακά

 

Δημοτική Κοινότητα  Μεσαγρού

   1. Αράπη – Καρρά Δέσποινα του Θεοδώρου, Ξενοδόχος
   2. Γκαρής Δημήτριος του Γεωργίου, Επιχειρηματίας
   3. Λαζάρου Μαρία του Κωνσταντίνου, Οικιακά
   4. Ροδάκης Λάμπρος του Παναγιώτη, Πλοίαρχος Εμπορικού Ναυτικού
   5. Τζίτζη Παναγιώτα του Νικολάου, Ιδιωτική Υπάλληλος
   6. Ψαρόπουλος Χρήστος του Ιωάννη, Οικονομολόγος – Καθηγητής Σχολής Δημόσιας Διοίκησης

 

Τοπική Κοινότητα Πέρδικας

   1. Λαζάρου Παύλος του Γεωργίου, Ξενοδόχος – Επιχειρηματίας
   2. Μαλτέζος Δημήτριος του Ιωάννη, Ιδιοκτήτης αλιευτικών
   3. Μούρτζης Αντώνιος (Τόνυ) του Δημητρίου, Επαγγελματίας Μουσικός
   4. Τρίμη Στυλιανή (Στέλλα) του Αντωνίου, Υπάλληλος Olympic Air – Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων Συλλόγου «Ο Άγιος Σώστης»