Δημοτικές Εκλογές 2019

Σώζων Κουτσούκος, υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με τον συνδυασμό "Αίγινα Ώρα Συνεργασίας".


Οι δηλώσεις του υποψήφιου δημοτικού συμβούλου Σώζωντα Κουτσούκου με τον συνδυασμό "Αίγινα Ώρα Συνεργασίας" για τις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.

Βιογραφικό σημείωμα:
Ονομάζομαι Σώζων Κουτσούκος. Γεννήθηκα στις 03/09/1980. Είμαι παντρεμένος με την
Λάκκου Κική και έχουμε ένα παιδάκι.
Μεγάλωσα και εργάζομαι στην Αίγινα. Είμαι απόφοιτος του Τεχνικού Επαγγελματικού Λυκείου Αίγινας με ειδικότητα Μηχανολόγος Μηχανικός.
Έχω εργαστεί αρκετά χρόνια ως οικοδόμος. Έχω απασχοληθεί για 3 8μηνα ως μηχανικός στα φορτηγά του Δήμου Αίγινας.
Τα τελευταία 10 χρόνια δραστηριοποιούμαι στον Ιδιωτικό Τομέα. Εργάζομαι ως οδηγός στην εταιρεία ΔΕΛΤΑ (Βιομηχανία Γαλακτοκομικών).

Το video εντάσσεται στην πρωτοβουλία του Aegina Porlal, για την παρουσίαση των θέσεων των δημοτικών συμβούλων, όλων των δημοτικών συνδυασμών, μετά από τη σχετική επιστολή που τους απεστάλη και την δημόσια πρόσκληση που έγινε το ίδιο διάστημα. Η παρουσίαση όλων των συνδυασμών, των επικεφαλής και των υποψηφίων τους, γίνεται χωρίς αμοιβή, σύμφωνα με τη σχετική νομοθεσία και τη δεοντολογία για ισότιμη παρουσίαση.