![20221125_190610-00.jpg](https://www.aeginaportal.gr/images/xoves7/20221125_190610-00.jpg)
Δεν πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη για σήμερα, μεικτή (δια ζώσης και με τηλεδιάσκεψη) συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου της Αίγινας, λόγω έλλειψης απαρτίας. Μετά την ανάγνωση του παρουσιολογίου από τον γραμματέα, ο πρόεδρος κ. Νίκος Πτερούδης διαπίστωσε την έλλειψη απαρτίας και έληξε την συνεδρίαση.
Η νέα πρόσκληση για τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, αναμένεται να είναι την Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2022.