Στο κτίριο του παλιού δημαρχείου πραγματοποιήθηκε σήμερα το βράδυ, η παρουσίαση του προγράμματος των εκδηλώσεων για το 7ο Φεστιβάλ Φιστικιού Αίγινας. Η παρουσίαση των επιμέρους στοιχείων που συνθέτουν τη φυσιογνωμία του φετινού φεστιβάλ φιστικιού, της νέας αφίσας, το λογότυπου και του προγράμματος έγινε από τον πρόεδρο της Οργανωτικής Επιτροπής κύριο Γιώργο Καλόφωνο. Για το 7ο Φεστιβάλ Φιστικιού Αίγινας, στο έργο της αρμόδιος επιτροπής και στη συνεργασία της με την ΚΕΔΑ σύντομες τοποθετήσεις έκαναν ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Δημήτρης Μούρτζης και ο πρόεδρος της Κοινωφελούς Επιχείρησης κύριος Γιάννης Ζορμπάς.
Την παρουσίαση παρακολούθησαν επίσης μέλη της ΚΕΔΑ και της Οργανωτικής Επιτροπής, ενώ σύντομη τοποθέτηση έκαναν δύο μέλη του Δ.Σ. από το Σύλλογο Φίλων του Φεστιβάλ Φιστικιού, οι κύριοι Στράτος Πανταβός και Κώστας Ντρης. Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης έγιναν ερωτήσεις από εκπροσώπους των Τοπικών Μέσων Ενημέρωσης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: